| O MNIE


Z wykształcenia jestem mgr inż. budownictwa w specjalności konstrukcje budowlane Politechnikii Wrocławskiej oraz inż. górnictwa i geologii także Politechnikii Wrocławskiej.
Posiadam Uprawnienia budowlane wykonawcze z roku 2010 | DROGOWE2011 | KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANE2021 | INSTALACYJNE SANITARNE. W planach Uprawnienia budowlane projektowe oraz wykonawcze mostowe.

Moja pierwsza budowa, to zaplecze budowy na Starym Mieście w Głogowie (rok 2006), budowa kamienic oraz innych obiektów jednorodzinnych pełniąc funkcję Majstra Budowy w specjalności konstrukcje budowlane. Następnie kryzys na rynku budowlanym i przebranżowienie się na drogi w tym kolejna zmiana lokalizacji na Polkowice oraz Lubin i całe województwo dolnośląskie, parę lat praktyki, powrót do tzw. kubaturówki i dłuższa przerwa, tzn. praca w Urzędzie Gminy Polkowice, ciężka nauka procedur administracyjnych, pojęcie znaczenia Zamawiający-Wykonawca, poznanie budowy od strony tzw. zaplecza już jako Inspektor Nadzoru Inwestorskiego. W roku 2016 skończone kolejne studia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr, chęć pracy w swoim zawodzie na terenach KGHM i powrót do nowego budownictwa - deweloperskiego. I tak już zostało do dzisiaj :)

W roku 2019 porzucam na rzecz swojej działalności pracę u Pracodawcy :) i zaczynam ciężką drogę na swoim, trudną, wyboistą, ciągle pod górkę, ciągle kłody rzucane pod nogi, jeżeli jest się na "swoim", ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo ... bo ktoś musi budować wspólną Polskę :))

Zapraszam do współpracy

| Uprawnienia budowlane wykonawcze DROGOWE
bez ograniczeń

| Uprawnienia budowlane wykonawcze KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANE bez ograniczeń

| Uprawnienia budowlane wykonawcze INSTALACYJNE | SANITARNE  w ograniczonym zakresie

KONKURS INŻYNIER ROKU 
organizowany przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa we Wrocławiu.

Udział w konkursie dla "czynnych" członków DOIIB - obiekty kubaturowe. Formuła konkursu dla Inspektora Nadzoru Inwestorskiego, Projektanta czy Kierownika Budowy lub zespół ww. Obiekty zgłaszane winny charakteryzować się innością, nowymi rozwiązaniami, m.in w kwestii ochrony środowiska czy gospodarowaniu odpadami, odnawialnych źródeł energii. Komisja w ramach konkursu dokładnie analizuje zgłoszone obiekty budowlane po czym przeprowadza rozmowy, podczas których wnikiliwie pyta i oczekuje szczegółowej opowiedzi od kandydata. Taka rozmowa była i u mnie, niestety w formie zdalnej :) Po zebraniu wszelkich informacji Komisja podejmuje decyzję, która jest ogłaszania na corocznej Gali Inżynierów Budownictwa we Wrocławiu, w tym roku był to 21 października. Nie zawsze jest pierwsze miejsce oraz wyróżnienia :) jednak w roku 2021 wszystkie podia były zajęte.
Copyright (c)2021, Wszelkie prawa zastrzeżone
Dziękuję za wizytę | 4388