| WSPÓŁPRACA

GENERALNY WYKONAWCA    www.pollyhouse.pl 

Zajmuje się kompleksową realizacją prac budowlanych zleconych przez inwestora. Realizuje projekty budynków – zarówno małych, jak i wieloobiektowych kompleksów. Pomaga w przygotowaniu wszelkich dokumentów i niezbędnych pozwoleń dotyczących rozpoczęcia inwestycji. Rozumie oczekiwania Inwestora oraz dokłada wszelkich starań, aby zreazliować jego wizję. Wykonywane przez nich obiekty, cechuje jednocześnie bezpieczeństwo i funkcjonalność jak i estetyka finalnego zakończenia pracy. Dzięki optymalnej organizacji robót realizuje obiekty w terminach dogodnych dla Inwestora. Poprzez współpracę z specjalistami gwarantuje fachowe i rzetelne doradztwo już na etapie przygotowywania projektu. Zdobyte doświadczenie pozwala im na wykonywanie szerokiego zakresu skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi. 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO   www.budujlegalnie.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Świerniak posiada ponad 10-letnie doświadczenie w korporacyjnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Jest jedną z nielicznych kancelarii działających na polskim rynku w tej specjalności, ich prawnicy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa budowlanego i deweloperskiego oraz doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży budowlanej i deweloperskiej.

DEWELOPER   www.primecraftdeveloper.pl 

Osiedle Zielony Zakątek - etap I. Projekt ten obejmuje 10 komfortowych domów o powierzchni użytkowej ok. 116 m2 w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, które będą posiadać prywatny ogródek o powierzchni od 70,00 m2 do 157,00 m2, przestronny balkon, taras oraz garaż i własne miejsce postojowe przed posesją.

DEWELOPER   www.dw-house.pl

uKochana Aleja to kompleks 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Każde z oferowanych mieszkań jest ustytuowane na dwóch poziomach: parter + połowa I piętra (mieszkania typu A) oraz połowa I piętra + II piętro (mieszkania typu B). Lokale na parterze mają dodatkowo dostęp do ogródków z ekspozycją południowo-zachodnią.


GiK GEODEZJA I KARTOGRAFIA   www.gik-lubin.pl 

Prężnie rozwijająca się firma, działającą na terenie miasta Lubina i w okolicznych powiatach. Świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne, wykorzystując nowoczesne technologie, profesjonalny sprzęt oraz bogate doświadczenie swoich pracowników. Wyróżnia ich profesjonalizm i terminowość.
ARCHITEKTURA WNĘTRZ | PROJEKTOWANIE i ARANŻACJA   www.designbox-projekt.com 

Autorska pracownia projektowa o wieloletnim doświadczeniu oraz pasją dla swojej dziedziny. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz domów, apartamentów i mieszkań. Tworzy wnętrza przy zachowaniu zasad ergonomii, przedstawiające najlepsze rozwiązania funkcjonalne i aranżacyjne. Projekty dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu ich artyzm definiuje sam użytkownik a powstałe wnętrza oddają osobowość ich mieszkańców.  

Copyright (c)2021, Wszelkie prawa zastrzeżone
Dziękuję za wizytę | 4393